en-USnl-NL

Diederick van Silfhout

Diederik kreeg de paardensport met de paplepel ingegoten. Zijn vader Alex van Silfhout is een bekende nationale en internationale dressuurruiter en heeft zijn eigen stal in Lunteren.

In 2003 bereikte Diederik voor het eerst het podium op het NK voor Junioren en werd derde met Luxform‘s Olympus. Hij werd reserve voor het Juniorenteam dat naar het Europese Kampioenschap in Saumur ging. In 2004 eindigde hij individueel als vierde en pakte het teamzilver met Luxform´s Popeye. In 2005 pakte hij na een derde plek op het NK voor het eerst teamgoud en zat er individueel een vijfde plaats in met Luxform´s Olympus. Diederik maakte zijn debuut in de Grand Prix en deed dat met de voorheen door zijn vader uitgebrachte voshengst Dalwhinnie‘s Forum. Een jaar later toonde Diederik met de KWPN goedgekeurde hengst Paddox opnieuw zijn rijkunsten en veroverde het brons tijdens het Nederlands Kampioenschap in de ZZ-Licht. Diederik pakte op geweldige wijze het individueel en teamgoud met hem op het EK voor Junioren.

Verder viel Diederik op door zijn fantastische internationale resultaten met verschillende paarden. Op het NK in 2007 startte hij met Ruby en pakte de bronzen medaille, terwijl het team waarin Diederik zat op het EK weer het goud pakte. Op het NK in 2008 klom hij een plek naar de zilveren medaille, opnieuw met Ruby. Met Ruby won hij op het EK in het Portugese Azeitão tweemaal goud en eenmaal zilver en pakte Diederik de Wereldbeker voor Young Riders in Frankfurt. Met Vorst D, Davidoff en Ruby reed hij in 2009 internationaal goed mee. Ruby eindigde als vierde, goed genoeg voor een teamplaats op het EK in Ermelo.

Na zijn  Junioren/ Youngriders periode  is Diederik in 2010  opgenomen met 2 paarden in het A kader van de Future Test. Hij heeft in dat jaar al hele mooie wedstrijden mogen rijden zoals Jumping Amsterdam, Aken , Rotterdam  en Den Bosch en mooie prijzen gewonnen.

In 2011 behaalde hij in de Grand Prix met Ruby tijdens de Winterkampioenschappen in Ermelo een hele mooie 4e plaats. Tijdens het Nk in de Steeg deed hij dat ook met Luxform's Popeye met hele mooie percentages van bijna 70% . Met in de Kúr zelf 73% en een 4e plaats.

Tijden het EK in Rotterdam in 2011 won Diederik met Ruby de Future Test en met Popeye in de U25 1 maal 3e en een keer 5e met ook  percenteges van 70%.

Resultaten

Dit is een kleine greep uit de resultaten van Diederik

Resultaten op Wereld Kampioenschappen:

2014 Wereldkampioenschappen in Caen (FR) met Arlando team Brons 18e Individueel 73,41% GP Special 9e 75,92 11e in Kür 77,28%
2006 Jonge Dresuur Paarden Verden (GER): 23e bij 6 jarige paarden met Davidoff
2005 Jonge Dresuur Paarden Verden (GER): 11e bij 6 jarige paarden met Special D
 

Resultaten FEI Wereld Beker (Young Riders):

2008 Frankfurt (GER): 1e (landenproef), 1e (Individueele proef) en 1e (kür) met Ruby
 

Resultaten Europeesekampioenschappen (Young Riders)

2009          





Ermelo: 1e (team) en 16e (individueel) met Davidoff
2008 Azeitao (POR): 1e (team) 2e (individueel) en 1e (kür) met Ruby
2007 Nusslock (GER): 1e (team) en 16e (individueel) met Ruby
 

Resultaten op Europese Kampioenschappen (Junioren):

2006 Stald Paura (AUT): 1e (individueel) en 1e (team) met Paddox
2005 Barzago (IAT): 5e (individueel) en 1e (team) met Luxform's Olympus
2004 Aarhus (DEN): 4e (individueel) en 2e (team) met Luxform's Popeye
 

Resultaten Nederlandse Kampioenschappen:

2015 1ste in de Grand Prix met Bonzanje indoor
2015 3de in de Grand Prix met Vorst D indoor (er mag er maar 1 paard door naar de Kür)
2015 5de in de Lichte Tour met Zep indoor
2014 4e in de Grand Prix met Arlando NH NOP outdoor
2014 2e plaats Lichte Tour Anoraline outdoor
2013 2e plaats ZZ-Zwaar Bonzanjo outdoor
2013 2e plaats tijdens het Indoorkampioenschap Grand Prix met Popeye
2012 3e plaats Brons ZZ-Zwaar met Arlando Outdoor Kampioenschappen
2012 3e plaats met Arlando ZZ-zwaar Arlando Indoorkamioenschappen
2011 4e plaats met Luxform's Popeye in de Steeg Grand Prix Outdoor
2011 4e plaats met Ruby Winterkampioenschappen Ermeloin de Grand Prix
2006 9e plaats met Luxform's Popeye in Lichte Tour
2005 3e plaats met Paddox in ZZ-Licht
2005 3e plaats met Luxform's Olympus in Lichte Tour (indoor)
   
Resultaten op Nederlandse Kampioenschappen (Young Riders):
2009 4e plaats met Ruby en 9e plaats met Davidoff
2008 2e plaats met Ruby
2007 3e plaats met Ruby
 

Resultaten op Nederlandse Kampioenschappen (Junioren):

2006 2e plaats met Paddox
2005 3e plaats met Luxform's Olypmus, 7e plaats met Ruby
2004 7e plaats met Luxform's Sander
2003 3e plaats met Luxform's Olympus
 

Overige belangrijke (inter)nationale resultaten:

 2015  CHIO5* Rotterdam Arlando NOP 4e in de grand Prix 74,18% Landen Wedstrijd 1ste in Grand Prix Special 77,09% team gewonnen. Bonzanjo Grand Prix 72.5% in de Kür 3e met dik 75%. 
2015 Indoor Brabant              

Arlando NH NOP: 3de plaats in de Grand Prix CDIW (World Cup) (76,36%), 4de plaats Kür CDIW (79,925%)



Bonzanje: 5de plaats in de Grand Prix CDI4* (70,72), 4e plaats in de Kür CDI4* (77,625%)
2015 Jumping Amsterdam



Arlando NH NOP: 4de plaats in de Grand Prix CDIW (World Cup) (75%), 4de plaats Kür CDIW (79.9%)
2014 CHIO Rotterdam           



Arlando NH NOP: 2de plaats in de Grand Prix (74.60%), 2de plaats Grand Prix Special (76.31%)



Anoraline: 1de plaats in de Prix st George (74.12%), 1de plaats in de Kür (77.32%)
2014 Outdoor Gelderland



Arlando NH NOP: 4de plaats in de Grand Prix (72.48%), Kür (76%)



Anoraline: 2de plaats in de Prix st George (73.42%), 2de plaats in de Kür (76%)
2014 Indoor Brabant       



Vorst D: 4de plaats in de Grand Prix, 5de in de Kür (71.32%) (CDI-4*)



Arlando: 4de plaats in de Grand Prix (71.76%), 6de in de Kür (76.60%) (CDI-W)
2014 Vidauban (Frankrijk)          



Arlando: 7de in de U25 (70%), 4de in de Kür (76%)



Vorst D: (eerste week) 4de in de Grand Prix, 1ste in de Kür (73%), (tweede week) 2de in de Grand Prix (71%), 2de in de Kur (73.5%)
2013 5de plaats CHIO Aken met Arlando in de U25 (68%), 3de plaats in de Kür (73%), 26ste plaats met Vorst D in de Grand Prix (68%), Grand Prix Special (70%), Kür (73%
2013 1ste plaats CHIO Rotterdam met Arlando in de Future Test (72%), 8ste plaat met Vorst D in de Grand Pris, 7de plaats in de Grand Prix Special
2013 9de plaats Jumping Amsterdam met Popeye in de wereld beker Grandpirx (Kür)
2012 3 de plaats Vidauban (Frankrijk) met Luxform's Popeye in de Grand Prix 70% en in de Kür (72.3%), 1ste in de U25 met Vorst D (72.35), 2de en 4de in de Lichte Tour met Winningmood
2012 5de plaats ICNN Drachten in de Grand Prix met Luxform's Popeye (68.65%) en een 5de plaats in de Kür (74.47%)
2011 1ste plaats CHIO Rotterdam in de Future Test met Ruby (70%)
2011 4de plaats CHIO Aken met Luxform's Popeye
2011 3de plaats Jumping Amsterdam in de Kür met Forst D en debuut met Luxform's Popeye in de internationaale Grand (66.45%)
2011 1ste plaats Assen in de ZZ Zwaarmet Winningmood (71.13%)
2010 2 maal 1ste met Trappel (70,53%) en Vorst D (69,21%) in Zevenaar 1ste selectie
2010 1st plaats Deurne in de Grand Prix met Luxform's Popeye 72
2010 3e plaats Aken in de U25 met Popeye (68%)
2010 3e plaats Kúr Jumping Amsterdam met Trappel in de Prix st George(71,92%)
2009 CDI-Y Moorsele (BEL): 1e in Landenproef (Young riders)(69.04%), e in Individuele Proef (Young riders)(67.19%) en 1e in Kür op muziek (Young riders)(68.33%) met Davidoff - 4e in Landenproef (Young riders)(66.84%), 9e in Individuele Proef (Young riders)(66.23%) en 1e in Troostfinale (Young riders)(69.91%) met Vorst D
2009







CDI-Y Weert: 1e in Landenproef (Young riders)(72.63%), 4e in Individuele Proef (Young riders)(70.69%) en 1e in Individuele Proef Troostfinale (Young riders)(75.79%) met Ruby - 5e in Landenproef (Young riders)(70.70%), 4e in Individuele Proef (Young riders)(70.69%) en 2e in Kür op Muziek (Young riders)(75.58%) met Davidoff
2009







CDI-Y Zwolle: 3e in Landenproef (Young riders)(69.39%), 9e in Individuele Proef (Young riders)(65.44%) en 2e in Kür op Muziek (Young riders)(71.58%) met Davidoff
2008 CDI5*-W Amsterdam: 6e in Prix St. Georges (65.736%) en 6e in de Intermediaire I Kür op Muziek (68.700%) met Davidoff
2008 CDI-Y Zwolle: 3e in Landenproef (Young riders)(69.386%), 9e in Individuele proef (Young riders) (65.438%) en 2e in Kür op Muziek (Young riders) (71.583%) me Davidoff
2008 CDI-Y Weert: 25e in Landenproef (Young riders) (62.15%), 5e in Individuele proef (Young riders) (67.83%) en 4e in Troosfinale (Young riders) (67.08%) met Rhodium
2008 CDI-Y Roosendaal: 1e in Landenproef (Young riders), 2e in Indviduele proef (Young Riders) en 1e in Kür op Muziek (Young Riders) met Ruby - 16e in Landenproef (Young riders), 10e in Indviduele proef (Young Riders) en 2e in Troostfinale (Young Riders) met Rhodium
2008 CDI-Y Zwolle: 3e in Landenproef (Young riders), 2e in Indviduele proef (Young Riders) en 4e in Kür op Muziek (Young Riders) met Ruby
2007 CDI-Y Neubeeren (GER): 2e met het Landen Team, 1e in Landanprof (Young riders) 2e in Indviduele proef (Young Riders) en 3e in Kür op Muziek (Young Riders) met Ruby
2007 CDI-Y Wouwse Plantage: 2e in Landanprof (Young riders) 2e in Indviduele proef (Young Riders) en 3e in Kür op Muziek (Young Riders) met Ruby
2007 CDI-Y Roosendaal: 3e in Landanprof (Young riders) 1e in Indviduele proef (Young Riders) en 2e in Kür op Muziek (Young Riders) met Ruby
2006 CDI3* Arnhem: 13e in Grand Prix en 8e in Kür op Muziek met Dalwhinnie's Forum
2006 CDI-J Wouwse Plantage: 1e in Landenproef (Junioren), 2e in Individuele Proef (Junioren) en 2e in Kür op Muziek met Ruby - 3e in Landenproef (Junioren) en 6e in Individuele Proef (Junioren) met Paddox
2006 CDI-J Saumur (FRA): 1e in Landenproef (Junioren), 1e in Individuele Proef (Junioren) en 1e in Kür op Muziek met Ruby
2006 CDI3* Zwolle: 10e in Grand Prix en 4e in Consolation met Dalwninnie's Forum
2006 CDI-J Roosendaal: 4e in Landenproef (Junioren), 2e in Individuele Proef (Junioren) en 2e in Kür op Muziek met Ruby - 7e in Landenproef (Junioren), 5e in Indiciduele Proef (Junioren) en 2e in Troostfinale met Special D
2006 CDN Emmeloord: 3e in Landenproef (Junioren) (68,42%) met Special D, 4e in Landenproef (Junioren) (67,17%) met Ruby
2006 CDI-J Roosendaal: 4e in Landenproef (Junioren) (68.67%), 2e in Individuele Proef (Junioren) (71.75%), 2e in Kür op Muziek (73.62%) met Ruby - 7e in Landenproef (Junioren) (67.33%), 5e in Individuele Proef (Junioren) (67.75%), 2e in Troostfinale (68.86%) met Special D
2006 CDI3* Stallions Zwolle: 10e in Grand Prix (63.17%), 4e in Troostfinale (62%) met Dalwhinnie's Forum II
2006 CDN-J Roosendaal: 11e in Landenproef (Junioren) (64.83%) met Ruby
2006 CDN-J Ermelo: 5e in Landenproef (Junioren) (66.17%), 3e in Individuele Proef (Junioren) (64.88%) met Ruby
2006 CDI-J Saumur (FRA): 1e in Landenproef (72%), 1e in Individuele Proef (73.45%), 1e in Kür op Muziek (75.6%) met Ruby
2006 CDI-J Wouwse Plantage: 1e in Landenproef (Junioren) (72.83%), 2e in Individuele Proef (Junioren) (71%), 2e in Kür op Muziek (Junioren) (76.25%) met Ruby, 3e in Landenproef (Junioren) (71.5%), 6e in Individuele Proef (Junioren) (68%) met Paddox
2006 CDN-J Kootwijk: 2e in Landenproef (Junioren) (71.38%) met Paddox
2006 CDI Arnhem: 13e in Grand Prix (64.67%), 8e in Kür op Muziek (65.8%) met Dalwhinnie's Forum II
2006 CDN-J Ermelo: 1e in Landenproef (Junioren) (71.42%), 1e in Individuele Proef (Junioren) (73.5%) met Paddox
2005 CDI-W Amsterdam: 5e in Prix St.Georges (66,25%), 6e in Intermediaire I Kür op muziek (67,54%) met Luxform’s Olympus
2005 CDI-J Roosendaal: 3e in Landenproef (Junioren) met Luxform’s Olympus (68,97%), 4e in Landenproef (Junioren) (68,63%) met Der Boss, 3e in Individuele Proef (Junioren)(70,77%) met Luxform’s Olympus, 4e in Individuele Proef (Junioren) (69,66%) met Der Boss, 1e in Troostfinale (68,76%) met Der Boss, 3e in Finale Kür op muziek (72,33%) met Luxform’s Olympus.
2005 CDI-W ’s Hertogenbosch: 3e in Prix St.Georges (68,03%), 3e in Kür op muziek (71,67%) met Luxform’s Olympus.
2005 CDI-J Saumur (FRA): 1e in Landenproef (Junioren) (70,10%), 1e in Individuele Proef (Junioren) (70,36%), 1e in Kür op muziek (75,63%) met Luxform’s Olympus.
2005 CDN Rotterdam: 1e in Pikeur Trophy met Luxform's Olympus , 4e met Dalwhinny's Forum
2005 CDI Rotterdam: 9e in Prix St.Georges , 7e in Intermediaire I met Luxform's Olympus
2005 CDI-YJP Saumur (FRA):1e Landeproef (Junioren), 1e Individuele proef (Junioren) en 1e Kür op muziek (Junioren) met Luxform's Olypus
2005 CDI-W 's Hertogenbosch: 3e in Prix St.Georges, 3e in Kür op muziek met Luxform's Olympus
2005 CDI-J Roosendaal: 3e in Landenproef (Junioren) met Luxform's Olympus, 4e in Landenproef (Junioren) met Der Boss, 3e in Individuele Proef (Junioren) met Luxform's Olympus, 4e in Individuele Proef (Junioren) met Der Boss, 1e in Troostfinale met Der Boss, 3e in Finale Kür op muziek Luxform's Olympus
2005 CDI-W Amsterdam: 5e Prix St.Georges, 6e Intermediaire I Kür op Muziek met Luxform's Olympus
2005 CDN Oirschot (NED): 1e in Landenproef (72,37%) met Luxform's Popeye
2005 CDN Vragender (NED): 6e in Landenproef (62,44%) met Rovigo
2004 CDI-J Helden: 2e in Landenproef (Junioren), 3e in Individuele proef (Junioren) en 3e in Kür op Muziek met Luxform's Popeye - 3e in Landenproef (Junioren) en 5e in Indviduele proef (Junioren) met Sander
2004 CDI-J Stadl Paura (AUT): 5e in Landenproef (Junioren), 5e in Individuele proef (Junioren) en 9e om Kür op Muziek met Sander - 8e in Landenproef (Junioren), 6e in Indviduele proef (Junioren) met Luxform's Popeye
2004 CDI-Y Stadl Paura (AUT): 22e in Landenproef (Junioren), 14 in Individuele proef (Junioren) en 8e in Kür op Muziek met Luxform's Olympus
2004 CDI-JY Roosendaal: 6e Team Competition (Junioren) met Luxform's Popeye
2004 CDI-JY Roosendaal: 2e Individuele proef (Junioren) met Luxform's Popeye
2004 CDI-JY Roosendaal: 2e Individuele proef (Junioren) 3e Finale Kür op muziek (Junioren) met Luxform's Popeye
2003 CDI-J Badenhousen (GER): 4e in Landenproef (Junioren), 8e in Individuele proef (Junioren) en 2e in Kür op Muziek met Luxform's Olypmus
2003 CDI-J Strassen (LUX): 8e in Landenproef (Junioren), 5e in Individuele proef (Junioren) en 4e in Kür op Muziek met Luxform's Olypmus
2003 CDI-YJP Saumur (FRA): 1e Kleine Finale met Dalwhinnie's Nirvana
2003 CDI-YJP Saumur (FRA): 2e Kür op muziek met Luxform's Olympus
2003 CDI-YJP Roosendaal: 4e Kür op muziek met Luxform's Olympus

Contact

Stal van Silfhout
Drieënhuizerweg 2
6741 PB Lunteren
Nederland

Tel: 06-29254177
E-mail: info@stalvansilfhout.nl

Facebook: Stalvansilfhout
Twitter: Stalvansilfhout
Youtube: Stalvansilfhout